Znacie takie powiedzenie: „Z pustego i Salomon nie naleje”? 🙀

Słowa te mogą dotyczyć przedstawicieli każdej profesji ale na 100% nie bibliotekarzy i bibliotekarek 👨👩
Jesteśmy mistrzami 🥇 i mistrzyniami 🥇w organizacji fantastycznych wydarzeń często przy prawie zerowym budżecie 💶💰

Agnieszka Krzyżanowska podczas warsztatów „Bibliotekarz-kreatywność nie tylko w sercu” przekona Was, że macie supermoc – jesteście bibliotekarzami i kreatywność macie we krwi! 🦸‍♀️🦸‍♂️
Masz tylko swoje dwie ręce? Zerowy budżet, mało przestrzeni, zresztą wszystko już było? Popracujemy nad elastycznym podejściem do problemu, zadania, przyjrzymy się również inteligencji emocjonalnej bibliotekarzy i ich podejściu do zawodu. Odkryjemy albo przypomnimy sobie ile przyjemności jest w naszej pracy i jak niewielkim nakładem, odrobiną chęci i mocy bibliotekarskich można zrobić coś z niczego.

Co wiemy o Agnieszce? 🔍🧐

Jest nauczycielem bibliotekarzem w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leźnie, wcześniej pełniła przez kilka lat funkcję kierownika Biblioteki Pedagogicznej w Kartuzach. Magister informacji naukowej i bibliotekoznawstwa (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) oraz absolwentka filologii polskiej (również UMCS). Prowadząca warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Certyfikowany Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji. Pełniła funkcję lidera Sieci Nauczycieli Przedmiotów Artystycznych w powiecie kartuskim. Animator czasu wolnego. Prowadząca zajęcia z zakresu kompetencji społecznych dla młodzieży w ramach Projektu “Zdolni z Pomorza”.