Po jakie cyfrowe narzędzia sięgnąć, aby skutecznie promować czytelnictwo? 🧐W jaki sposób dodać “efekt wow” do zajęć bibliotecznych? ❗️ W jaki sposób wykorzystać Wirtualną i Rozszerzoną Rzeczywistość?

Odpowiedzi na te i inne pytania zaprezentuje Karol Baranowski podczas warsztatów „Jak podejść z sercem do nowych technologii w promocji czytelnictwa” 📚📱💻🖥

Poznacie nieoczywiste aplikacje i programy, które wykorzystać można w codziennej pracy bibliotekarza. Nie zabraknie również praktycznych pomysłów na ich zastosowanie w przestrzeni biblioteki.

Pewnie na bibliotecznym szlaku mieliście już okazję spotkać Karola 👨‍🏫
Jeśli nie to chętnie Wam go przedstawimy 😎

Rocznik Orwellowski. Ukończył z powodzeniem studia na kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Bibliotekarz w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie oraz Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla czytelników, lekcje biblioteczne i warsztaty dla dzieci i młodzieży, organizuje gry miejskie i gry biblioteczne (edukacyjne, historyczne i literackie). Współorganizator Odjazdowego Bibliotekarza w Krakowie od 2011 roku, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2019 roku.